Strona główna

Gwarantujemy

  • Super wygodne wnętrza

  • Świetnego kierowcę

  • 100% Oryginalne i Kultowego Samochody

  • Na tę samą imprezę nikt inny nie przyjedzie podobnym

Cadillac 62 Series Coupe 1941

Nasz Cadillac 62 Series Coupe 1941 r. emanuje elegancją i oryginalnością i może stanowić idealny akcent na Twoją wyjątkową okazję. Rzadkie znalezisko, nasz Cadillac jest w całości oryginalny, ma tylko osiemdziesiąt tysięcy mil, oryginalną farbę zewnętrzną i  tapicerka jest nadal oryginalna i nigdy nie była odnawiana. Caddy przebijał się zarówno przez prywatne, jak i muzealne kolekcje, zanim udało nam się przejąć własność. Nasz klasyczny, dwu drzwiowy Cadillac oferuje niezrównany poziom piękna i komfortu z bardzo nowoczesną, płynną jazdą w ponadczasowo eleganckim pakiecie na dzień ślubu lub specjalne wydarzenie.
W tegorocznym modelu reflektory zostały zintegrowane z błotnikami, a koło zapasowe nie było już montowane na zewnątrz. Rok 1941 oznaczał również wprowadzenie grilla „nagrobnego” z wysoką częścią środkową po bokach dolnych sekcji bocznych, które będą identyfikować Cadillaki na nadchodzące lata. Nowa „twarz” dobrze komponowała się z oryginalnym nadwoziem, a tylne błotniki miały teraz pełne spódnice. 

Cadillak jest napędzane silnikiem V8 o pojemności 346 cali sześciennych o zwiększonej kompresji, który wytwarzał 150 koni mechanicznych czas 0-60 mil na godzinę w 14 sekund i prędkość maksymalną około 100 mil na godzinę.

Ponieważ każde wesele jest wyjątkowe, każdą rezerwację wyceniamy indywidualnie w oparciu o wymienione poniżej usługi. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój wyjątkowy dzień był o wiele bardziej wyjątkowy!

Ford Gran Torino z roku 1972

Ford Gran Torino z roku 1972 z silnikiem 5.8 Cleveland.Nasz Ford jest jedyny w europie w wersji 4 drzwiowej. Również jest słynny z samochodu filmowego „Gran Torino” Clinta Eastwooda, a także z filmu „Szybcy i wściekli” 4 (mimo że samochody te były modelami sportowymi coupe w wersji 2 drzwiowej.

Rolls Royce Silver Shadow I 1974

Rolls i Royce. Dwa nazwiska, które od ponad stu lat są synonimem luksusu i precyzji. Jakość pojazdów, które konstruowali ci dwaj dżentelmeni stworzyła markę, która do dziś jest inwestycją podobną do lokat w dzieła sztuki. Rolls-Royce jest samochodem wiecznym. Nawet stuletnie egzemplarze zazwyczaj trudno zaliczyć do motoryzacyjnych emerytów. Wciąż potrafią uświetnić najbardziej oficjalne i uroczyste spotkania bardzo ważnych osobistości (VIP). Rolls-Royce Silver Shadow jest autem stosunkowo młodym, chociaż już należy do aut zabytkowych. W latach 60 był stylizacyjną rewolucją w firmie. Zrywał z majestatycznymi liniami Phantomów i Silver Cloudów pozostając jednak wytwornym. Znakomicie znajduje się w obsłudze oficjalnych imprez uświetniając chociażby śluby, konferencje czy najbardziej wymagające prywatne uroczystości. Sprawdza się również na dłuższych trasach dowożąc swoich pasażerów w relaksacyjnym luksusie

Rolls i Royce. Dwa nazwiska, które od ponad stu lat są synonimem luksusu i precyzji. Jakość pojazdów, które konstruowali ci dwaj dżentelmeni stworzyła markę, która do dziś jest inwestycją podobną do lokat w dzieła sztuki. Rolls-Royce jest samochodem wiecznym. Nawet stuletnie egzemplarze zazwyczaj trudno zaliczyć do motoryzacyjnych emerytów. Wciąż potrafią uświetnić najbardziej oficjalne i uroczyste spotpardzo ważnych osobistości (VIP). Rolls-Royce Silver Shadow jest autem stosunkowo młodym, chociaż już należy do aut zabytkowych. W latach 60 był stylizacyjną rewolucją w firmie. Zrywał z majestatycznymi liniami Phantomów i Silver Cloudów pozostając jednak wytwornym. Znakomicie znajduje się w obsłudze oficjalnych imprez uświetniając chociażby śluby, konferencje czy najbardziej wymagające prywatne uroczystości. Sprawdza się również na dłuższych trasach dowożąc swoich pasażerów w relaksacyjnym luksusie

Czym się zajmujemy...

Zajmujemy się wynajmem klasycznych, eleganckich samochodów na wesela, śluby, sesje zdjęciowe i do filmów. 

Oferujemy Państwu wynajem pięknych stylowych samochodów na Sesję Zdjęciową. 

Usługa zawiera:

-wynajem pojazdu wraz z kierowcą 
– przejazdy po Państwa Młodych 
– przejazd do miejsca uroczystości ślubnych i weselnych. 
Nasze samochody pozwolą przenieść się Państwu w lata 70, będą to niezapomniane chwile. Wynajem naszych samochodów na szczególne imprezy. 
 Śluby ,Chrzty ,Komunie święte, Studniówki ,Wieczory panieńskie i kawalerskie


Współpracujemy jak również polecamy firmę fotograficzną Cardigan brothers


Cadillad 62 Series Coupe 1941

Ford Gran Torino 1972

Rolls Royce Shadow 1 1974

Na imprezy specjalne Mini Cooper S cabriolet w wersji kameleon

Kontakt

 Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakiekolwiek pytania, z chęcią na nie odpowiemy.

[pirate_forms]

Realizacja m-smart.pl


Współpracujemy jak również polecamy firmę fotograficzną Cardigan brothers


Realizacja m-smart.pl